Податкова відкрита до діалогу

03.08.2015 19:05

Сьогодні відбулась зустріч в.о. начальника Головного управління ДФС у Львівській області Василя Лемішовського та начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Володимира Коваля з представником соціального руху "Підвезу!" Василем Матяшовським.

Учасників руху цікавили запитання: "Як відноситься фіскальна служба до руху, чи така діяльність відповідає податковому законодавству?"

Усім важливо, щоб учасники руху розуміли точку зору держави та не було непорозумінь чи двоякого трактування.

Отож: ДПІ та зокрема ДФСУ у Львівській області, висловлює підтримку громадсько-волонтерському руху! Важливим нагадуванням є - що згідно законодавства, при отриманні додаткових доходів, важливо відобразити також отримані кошти від попутчиків. Тому рахуйте і відмічайте в своїх деклараціях. Додаткових зобовязань, які б виникали перед ДПІ, ДФС - немає.

Ми дуже вдячні п.Василю Лемішовському (В.о. начальника Головного управління ДФС у Львівській області) та п.Володимиру Ковалю (начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів Львівської області) за зустріч та приділений час, а також тлумачення чинного законодавства.

ДФС у Львівській області відкрита до діалогу з учасниками руху!

Можете задавати запитання прямо на сторінці ДФС, якщо ще такі є.

Шануймося!Коментарі: